Piłkarski Turniej Dziewcząt z okazji Święta Niepodległości

 
10 listopada 2016 roku, w naszej szkole odbył się Piłkarski Turniej Dziewcząt klas I Gimnazjum z okazji Święta Niepodległości.
 
W rozgrywkach startowało 5 drużyn, które reprezentowały pięć I klas gimnazjalnych (IB, IC, IE, IF i IG).
W pierwszej fazie zawodów dziewczyny rozegrały ze sobą mecze systemem „każdy z każdym” by następnie przystąpić do fazy finałowej, gdzie wyłoniona została zwycięska drużyna.
 
Po czterogodzinnej walce, po złoty laur (puchar) sięgnęły dziewczęta z klasy IB, które w finale pokonały swoje koleżanki z klasy IG – 3:2.
 
Wynik meczu finałowego mógłby stanowić charakterystykę każdego rozegranego turniejowego meczu, wszystkie cechowała pełne zaangażowanie zawodniczek, walka i chęć zwycięstwa, co najważniejsze w duchu uczciwej rywalizacji i poszanowaniu przeciwnika.
 
Wszystkie dziewczyny aktywnie i wartościowo a co najważniejsze zdrowo uczciły Święto Narodowe a wszelkie ubytki energetyczne z tego wynikające i zmęczenie zrekompensowała czekolada, którą otrzymała każda uczestniczka Turnieju.
1 2 3 4 5 6 7
2017-07-05T16:07:35+00:00