Konkurs „(prze)MOC W RODZINIE – Mój szczęśliwy dom”

10 czerwca podczas imprezy plenerowej z okazji Dni Nowej Huty zostały wręczone nagrody w kolejnej edycji konkursu „(prze)MOC W RODZINIE – Mój szczęśliwy dom”. Grono laureatów zdominowała młodzież z Gimnazjum nr 46 – na scenę zaproszono aż 14 naszych uczniów, którzy z rąk Rady Dzielnicy XVIII odebrali cenne trofea. Nagrodą główną za I miejsca w kategorii literackiej oraz plastycznej (komiks) były tablety, które otrzymali: Mateusz Żychowicz z II a i Gabrysia Osuch z II f.  Z kolei laureatki II miejsca – Patrycja Łanoszka z I c (opowiadanie)  oraz III miejsca za komiks – Monika Duda z II f – odebrały m.in. deskorolkę. Nie zabrakło też wyróżnień wraz z rzeczowymi upominkami. Pełną listę 10 wyróżnionych publikujemy w tabeli osiągnięć szkoły.

Organizatorem konkursu jest Zespół ds.Działań Lokalnych nr 4 w partnerstwie z Radą Dzielnicy XVIII.

Hisilicon Balong

Hisilicon Balong

2017-07-05T16:07:34+00:00