S.O.S Kraków w 1/4 Mistrzostw Polski Kadetek i Kadetów

S.O.S Kraków w 1/4 Mistrzostw Polski Kadetek i Kadetów

W dniach 9-11.02.2018 roku w Krakowie w hali ZSOS nr2, os.Teatralne 35 odbył się Finał Mistrzostw Małopolski Kadetek i Kadetów . W zawodach uczestniczyły 6 najlepszych zespołów dziewcząt i chłopców dziewcząt .

Uczennice ZSOS Nr 2  Kraków prowadzone przez trenerów Ryszarda Pozłutko i Magdalenę Nowak tak jak juniorki, które  tydzień wcześniej zostały Mistrzem Małopolski  , spisały się na medal. Wygrywając wszystkie spotkania w turnieju awansowały do ¼ Mistrzostw Polski Kadetek.

W skład zespołu S.O.S Kraków  wchodzą: Magdalena Blitek- kapitan zespołu, Wiktoria Sakłak, Weronika Krysztofiak, Agata Bogdańska, Karolina Żydzik, Patrycja Komenda, Patrycja Nowacka, Karolina Czekaj, Magdalena Lewińska, Magdalena Piekarz , Natalia Musiał, Monika Jesionek, Natalia Włodarz i Julia Dragosz.

Chłopcy prowadzeni przez trenera Kacpra Osucha zajęli II miejsce ulegając Dunajcowi Nowy Sącz  1:3. Oba te zespoły awansowały do 1/4 Mistrzostw Polski. Skład zespołu:

2018-02-18T08:27:44+00:00