Turniej 1/4 Finałów Mistrzostw Polski Juniorów w piłce ręcznej

W weekend 02.03.- 05.03 .2018 , w Krakowie odbył się turniej 1/4 Finałów Mistrzostw Polski Juniorów z udziałem zawodników KUSY KRAKÓW w barwach którego grają nasi licealiści .

Nasi zawodnicy po trzech dniach rywalizacji zajęli trzecie miejsce w grupie przegrywając pierwszy mecz , drugi po niesamowitych emocjach remisując .Zacięte, wyrównane spotkanie zakończyło się remisem 29:29.W karnych przegrywając 3:1. Krakowianie pokazali się z doskonałej strony i walczyli do końca. Co prawda nie wygrali, ale jesteśmy dumni z naszych chłopców i osiągniętego przez nich rezultatu.

Niestety to spotkanie pogrzebało szanse na awans do Final4.
W trzecim swoim meczu wygrywają Siódemka II Miedź Legnica.
W ostatecznym rozrachunku zajęli piąte- szóste miejsce w Polsce !!! Gratulujemy!!!

Nasi uczniowie są dopiero w pierwszej klasie tak że za rok liczymy już na medal !!!

2018-03-05T01:00:18+00:00