III Międzynarodowy Turniej Wawelskiego Smoka

III Międzynarodowy Turniej Wawelskiego Smoka przeszedł do historii…
W tegorocznej edycji turnieju, wzięły udział zespoły między innymi, Popradu, Gdańska, Warszawy, Rzeszowa, Kielc, Wrocławia, Leżajska, Bydgoszczy a także młodzieżowe reprezentacje Polski i Słowacji, w sumie około 500 adeptów piłki siatkowej zarówno dziewcząt jak i chłopców, wraz z trenerami i osobami towarzyszącymi.
W dniu 16 września w ZSO Sportowych Nr 2 w Krakowie, odbyła się uroczystość zakończenia Turnieju. Wręczono pamiątkowe, puchary medale, dyplomy i upominki. SPSM ufundowało 2 puchary dla najlepszego Teamu w kategorii Młodziczki i Młodzicy oraz 2 stypendia sportowe dla zawodników.
Poniżej klasyfikacja końcowa – zwycięzcy w poszczególnych kategoriach oraz fotorelacja z zakończenia imprezy.
MŁODZICZKI
GIMNAZJUM 46 KRAKÓW

MŁODZICY
METRO WARSZAWA

KADETKI
MKS V LO RZESZÓW

KADECI
KADRA POLSKI U-16

JUNIORZY:
AKS V LO RZESZÓW

NAJBARDZIEJ PERSPEKTYWICZNA ZAWODNICZKA – KOS MAJA
NAJBARDZIEJ PERSPEKTYWICZNY ZAWODNIK – BĄK SZYMON
Wszystkim zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w sportowej rywalizacji.

2018-09-19T21:50:23+00:00