2016/2017

IMIĘ I NAZWISKO

KL.

 

ROK
SZKOLNY 2016/2017

OSIĄGNIĘCIA
GIMNAZJUM NR 46

 

ORGANIZATOR

Martyna Kulis

I c

I miejsce w kategorii literackiej Małopolskiego Konkursu „Magiczny Świat Harry’ego Pottera” MDK „Podgórze”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



 

 

                        

2015/2016

IMIĘ I NAZWISKO

KL.

 

ROK
SZKOLNY 2015/2016

OSIĄGNIĘCIA
GIMNAZJUM NR 46

 

ORGANIZATOR

Wiktoria Wnętkowska

III e

Finalistka Małopolskiego Konkursu Chemicznego

Kuratorium Oświaty

Maciej Pazera

III b

Finalista Małopolskiego Konkursu Chemicznego

Kuratorium Oświaty

Tadeusz Kantor

III e

Finalista Małopolskiego Konkursu z Fizyki

Kuratorium Oświaty

Wiktoria Wnętkowska

 

Finalistka Małopolskiego Konkursu z Fizyki

Kuratorium Oświaty

Karolina Broś

III b

Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego

Kuratorium Oświaty

Daria Kowalik

II d

Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka
Polskiego

Kuratorium Oświaty

Przemysław Ziomek

III e

Finalista Małopolskiego Konkursu
Matematycznego

Kuratorium Oświaty

Wiktoria Wnętkowska

III e

Finalistka Małopolskiego Konkursu
Matematycznego

Kuratorium Oświaty

Maciej Pazera

III b

Finalista Małopolskiego Konkursu Języka
Angielskiego

Kuratorium Oświaty

Klaudia Nowak

III f

Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka
Niemieckiego

Kuratorium Oświaty

Tomasz Gargula

III f

Finalista Małopolskiego Konkursu Języka
Niemieckiego

Kuratorium Oświaty

Sebastian Ptasznik

III d

Finalista Małopolskiego Konkursu Wiedzy
Obywatelskiej                               i Ekonomicznej

Kuratorium Oświaty

Karol Gucwa

III d

Finalista Małopolskiego Konkursu
Tematycznego  „Rozwiązywanie problemów
z wykorzystywaniem komputera”

Kuratorium Oświaty

Michał Goniakowski

III d

Finalista Małopolskiego Konkursu
Tematycznego  „Rozwiązywanie problemów
z wykorzystywaniem komputera”

Kuratorium Oświaty

Tomasz Gargula

III f

Finalista Małopolskiego Dyktanda Niepodległościowego
„Po polsku             o historii”

 

Panteon Narodowy

Klara Pobiedzińska

III b

III miejsce w Eliminacjach Rejonowych XIII
Krakowskiego Konkursu Recytatorskiego

Dworek Białoprądnicki
,

MDK Podgórze

Aleksandra Walczyk

III f

wyróżnienie w Eliminacjach Rejonowych XIII
Krakowskiego Konkursu Recytatorskiego

j.w.

Aleksandra Walczyk

III f

II miejsce w Małopolskim Konkursie
Recytatorskim Poezji K. I. Gałczyńskiego „Siódme niebo”

MDK im. I. K. Gałczyńskiego

Drużyna G46

III b

II c

I miejsce w III Krakowskim Turnieju Szkół
Gimnazjalnych w Scrabble

Publiczne Gimnazjum  im. Królowej Apostołów

Wiktoria Banasik

II c

II miejsce w kategorii indywidualnej  III Krakowskiego Turnieju Szkół
Gimnazjalnych w Scrabble

j.w.

Wiktoria Dudzic

III b

III miejsce w kategorii indywidualnej  III Krakowskiego Turnieju Szkół
Gimnazjalnych w Scrabble

j.w.

Marcelina Orłowska

III b

etap rejonowy Małopolskiego Konkursu
Tematycznego „250 lat teatru publicznego w Polsce”

Kuratorium Oświaty,

Teatr Groteska

Maciej Pazera

Monika Błachut

III b

III c

etap rejonowy Małopolskiego Konkursu Języka
Angielskiego

Kuratorium Oświaty

Julia Bonarska

III b

etap rejonowy Małopolskiego Konkursu Biologicznego

Kuratorium Oświaty

Tadeusz Kantor

Wiktoria Wnętkowska

Michał Piwowarski
Agata Chowaniec  
Przemysław Ziomek

III e

etap rejonowy Małopolskiego Konkursu
Fizycznego

Kuratorium Oświaty

Maciej Pazera
Tomasz Gargula
W. Wnętkowska

III b

III f

III e

etap rejonowy Małopolskiego Konkursu
Chemicznego

Kuratorium Oświaty

Karolina Broś

Daria Kowalik

III b

II d

etap rejonowy Małopolskiego Konkursu Języka
Polskiego

Kuratorium Oświaty

Tymoteusz Kałuzieński

Jakub Kurczab
Szymon Cetnarowski
Norbert Chrząszcz
Mateusz Czerniak
Mateusz Fyda
Michał Goniakowski
Karol Gucwa

Grzegorz Korzeniak
Dariusz Łabędź Sebastian Ptasznik
Arkadiusz Staniszewski

II e

III f

III d

 

etap rejonowy Małopolskiego Konkursu
Tematycznego  „Rozwiązywanie problemów                           z wykorzystywaniem
komputera”

 

Kuratorium Oświaty

17 osób

III f

etap rejonowy Małopolskiego Konkursu Języka
Niemieckiego

Kuratorium Oświaty

Przemysław Ziomek
Wiktoria Wnętkowska

III e

etap rejonowy Małopolskiego Konkursu Matematycznego

Kuratorium Oświaty

Jakub Musiał
Marek Popiel

III d

III e

etap rejonowy Małopolskiego Konkursu Tematyczny

„Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego w latach 1531- 1683”

Kuratorium Oświaty

Aleksandra Walczyk

III f

II miejsce w Wojewódzkim Konkursie  na Interpretację Utworów Kochanowskiego

MDK

Marcelina Orłowska

III b

etap rejonowy Małopolskiego Dyktanda
Niepodległościowego „Po polsku o historii”

Panteon Narodowy

Klara Pobiedzińska

 

III b

III miejsce w eliminacjach miejskich
Krakowskiego Konkursu Recytatorskiego (MDK Podgórze)

MDK Podgórze

Jan Kopeć
Mikołaj Dąbrowski

VI a

VI b

Małopolski Konkurs Przedmiotowy                   z Matematyki

Kuratorium Oświaty

Jan Kopeć
Miłosz Korta

VI a

VI b

Konkurs tematyczny „Losy żołnierza                      i dzieje oręża polskiego
w latach 1531-1683. Od Obertyna do Wiednia.
Rzeczpospolita Obojga Narodów”

Kuratorium Oświaty

Monika Błachut

III c

Wyróżnienie w XII Wiosennych Zmaganiach w Języku Polskim

 MDK „Podgórze”

 

 

                        

2014/2015

 

Imię i Nazwisko Klasa Osiągnięcia
Wiktoria Wnętkowska II etap Olimpiady Matematycznej Gimnazjów
Wiktoria Stępak IIIc Finalistka konkursu matematycznego
Kopeć Jan,
Dąbrowski Mikołaj,
Zając Mateusz,
Zduńczyk Julia,
Gargula Tomasz,
Ziomek Przemysław,
Trafiał Jakub
Wyróżnienie w Kangurze
Jakub Musiał IId Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego” Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972- 1514.”
Marek Popiel IIe Finalista Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego” Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972- 1514.”
Jakub Dąbek Ib Wyróżnienie w Polsko Ukraińskim Konkursie Fizycznym „Lwiątko” 2015
Wikotoria Wnętkowska IIE wyróżnienie w Polsko Ukraińskim Konkursie Fizycznym „Lwiątko” 2015
Magdalena Rogozik IIIE wyróżnienie w Polsko Ukraińskim Konkursie Fizycznym „Lwiątko” 2015
Kamil Gucwa IIIE wyróżnienie w Polsko Ukraińskim Konkursie Fizycznym „Lwiątko” 2015
Przemysław Ziomek IIE wyróżnienie w Polsko Ukraińskim Konkursie Fizycznym „Lwiątko” 2015
Wiktoria Stępak IIIC finalistka Małopolskiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki
Robert Karpiński IIIF finalista Małopolskiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Niemieckiego
Drużyna chłopców Awans do półfinału Mistrzostw Polski Młodzików w Piłce Siatkowej
Drużyna dziewcząt Awans do półfinału Mistrzostw Polski Młodziczek w Piłce Siatkowej
Marek Popiel IIE Etap wojewódzki konkursu „Dzieje oręża i żołnierza polskiego
Jakub Musiał IID Etap wojewódzki konkursu „Dzieje oręża i żołnierza polskiego”
Anastazja Kowalsk IIIB I miejsce w Eliminacjach Rejonowych XII Krakowskiego Konkursu Recytatorskiego
Klara Pobiedzińska IIB Wyróżnienie w Eliminacjach Rejonowych XII Krakowskiego Konkursu Recytatorskiego
Zuzanna Kowalska IIB wyróżnienie w VIII Krakowskim Konkursie Recytatorskim Poezji Jana Twardowskiego
Aleksandra Walczyk IIF wyróżnienie w VIII Krakowskim Konkursie Recytatorskim Poezji Jana Twardowskiego
Maciej Pazera IIb Etap rejonowy Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego
Oliwia Salwińska IIIc Etap rejonowy Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego
Robert Karpiński IIIf Etap rejonowy Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego
Klaudia Lancewicz IIIf Wyróżnienie w Małopolskim Konkursie Recytatorskim Poezja K. I. Gałczyńskiego „Siódme Niebo”
Anastazja Kowalska IIIb Wyróżnienie w Małopolskim Konkursie Recytatorskim Poezja K. I. Gałczyńskiego „Siódme Niebo”
Aleksandra Walczyk IIf Wyróżnienie w Małopolskim Konkursie Recytatorskim Poezja K. I. Gałczyńskiego „Siódme Niebo”
Gimnazjum nr 46 w Krakowie II miejsce w Krakowskiej Olimpiadzie Młodzieży w Snowbordzie
Michał Podstawski IIIb Etap rejonowy Małopolskiego
Konkursu Geograficznego
Karolina Zięba IIIc Etap rejonowy Małopolskiego
Konkursu Geograficznego
Dorminika Jurczak IIIf Etap rejonowy Małopolskiego
Konkursu Geograficznego
Tomasz Gargula IIf Etap rejonowy Małopolskiego
Konkursu Geograficznego
Mateusz Marszałek IIIe Etap Rejonowy Małopolskiego Konkursu Matematycznego
Julia Kozik IIIe Etap Rejonowy Małopolskiego Konkursu Matematycznego
Daniel Dejewski IIIe Etap Rejonowy Małopolskiego Konkursu Matematycznego
Tomasz Gargula IIf Etap Rejonowy Małopolskiego Konkursu Matematycznego
Jakub Trafiał IIId Etap Rejonowy Małopolskiego Konkursu Matematycznego
Wikotoria Stępak IIIc Etap Rejonowy Małopolskiego Konkursu Matematycznego
Wiktoria Wnętkowska IIe Etap Rejonowy Małopolskiego Konkursu Matematycznego
Maciej Pazera IIb Etap Rejonowy Małopolskiego Konkursu Matematycznego
Maciej Karolczyk IIIb I miejsce w Konkursie Recytatorskim Prozy i Poezji Antyku
Anastazja Kowalska IIIb III miejsce w Konkursie Recytatorskim Prozy i Poezji Antyku
Anna Grzebinoga Ib wyróżnienie w Konkursie Recytatorskim Prozy i Poezji Antyku
Maciej Karolczyk IIIb I miejsce w Małopolskim Konkursie Recytatorskim Poezji Współczesnej im. Andrzeja Bursy
Karolina Zięba IIIc Etap rejonowy Małopolskiego Konkursu Geograficznego
Michał Podstawski IIIb Etap rejonowy Małopolskiego Konkursu Geograficznego
Łukasz Zych IIIF Etap rejonowy Małopolskiego Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej
Magdalena Rogozik IIIe Etap rejonowy Małopolskiego Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej
Łukasz Soja IIIh Etap rejonowy Małopolskiego Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej
Bartosz Działowy IIIh Etap rejonowy Małopolskiego Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej
Maciej Karolczyk IIIb Etap rejonowy Małopolskiego Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej
Aleksandra Bletek oraz zespół wokalny IIIb Wyróżnienie w konkursie poezji pieśni patriotycznej
Kamil Gucwa IIIe Etap rejonowy Małopolskiego Konkursu z Informatyki
Magdalena Rogozik IIIe Etap rejonowy Małopolskiego Konkursu z Informatyki
Norbert Chrząszcz IId Etap rejonowy Małopolskiego Konkursu z Informatyki
Kamil Gucwa IId Etap rejonowy Małopolskiego Konkursu z Informatyki
Arkadiusz Staniszewski IId Etap rejonowy Małopolskiego Konkursu z Informatyki
Michał Goniakowski IId Etap rejonowy Małopolskiego Konkursu z Informatyki
Mateusz Czerniak IId Etap rejonowy Małopolskiego Konkursu z Informatyki
Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Pawelec Maciek, Zabawa Marcin, Turek Adam, Wydra Dominik, Miszkurka Sławomir, Gargula Tomasz, Sekuła Maciej, Tabor Michał, Filipczak Jakub, Cyganik Michał, Jóźwik Kamil, Bielecki Wojciech, Polowiec Mateusz

I miejsce w Małopolskiej Gimnazjadzie Młodzieży w piłce siatkowej

7 osób zakwalifikowało się do wystawy szopek bożonarodzeniowych w Muzeum Historycznym Miasta Krakowa.

II miejsce w kategorii dziewcząt oraz III miejsce w klasyfikacji ogólnej we współzawodnictwie na najbardziej usportowione gimnazjum w Krakowie

Pozostałe osiągnięcia

pdf Button