MENU GŁÓWNE

WSPIERAJĄ NAS

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

SONDA

Czy podoba Ci się strona sportowa szkoły?
 

NASZE SUKCESY


Srebrny medal w
Mistrzostwach Krakowa w piłce nożnej
Gimnazjada 2013/2014


Drużyna dziewcząt Gimnazjum w składzie: TRACZ IZA, BARNAŚ KLAUDIA, DOMINIK WIKTORIA, SENDOR ASIA, BARAN RENATA, NIEMIEC KASIA, BEDNARZ JUSTYNA, MUCHA NATALKA, SMUDA MARYSIA I ALEKSANDER ADA wywalczyły II miejsce w mieście Krakowie w turnieju żeńskiej piłki nożnej.

pilkarki


Mistrzostwo Krakowa w Badmingtonie


W dniu 20 stycznia 2014 w obiektach Com Com Zone, w ramach Gimnazjady przeprowadzone zostały Mistrzostwa Krakowa w Badmingtonie dziewcząt. Szkołę naszą reprezentowały dziewczęta w składzie:  DUDZIC WIKTORIA, NOWAK WERONIKA,TKACZYK KASIA. Turniej trwał kilka  godzin , ale zakończył się ogromnym sukcesem naszej szkoły. Dziewczęta wywalczyły mistrzostwo Krakowa w tej dyscyplinie i zakwalifikowały się do zawodów wojewódzkich.


badmington


Wicemistrzostwo Polski Gimnazjów 2012


wicemistrzostwo

Od lewej stoją: Ryszard Pozłutko /trener/Nikodem Bilczewski, Jan Fornal, Mateusz Śnieżek, Mateusz Jóźwik, Marcin Komenda, Szymon Zięba, Szymon Szeliga, Adam Buszydło /dyrektor ds. sportu ZSOS nr 2, kierownik drużyny/. Od lewej siedzą: Kamil Lupa, Maciek Adamiak, Sebastian Stępniowski, Wiktor Laszuk, Bartłomiej Róg.

 

Finalistki Mistrzostw Polski Gimnazjów 2012


wicemistrzostwo2

Od lewej stoją: Magdalena Nowak /trenerka/, Magdalena Siuda, Kamila Sawicka, Izabela Pierucka, Klaudia Migała, Aleksandra Stanecka, Adam Buszydło /dyrektor ds. sportu ZSOS nr 2, kierownik drużyny/. Od lewej siedzą: Jagoda Wieczorek, Dagmara Mrozowska, Paulina Tkaczyk, Julia Madej, Gabriela Radwańska, Katarzyna Kłębek, Magdalena Krawczyk.

 


Wicemistrzostwo Polski Szkół Podstawowych 2012


sp2miejsce

Od lewej stoją: Magdalena Nowak /trenerka/, Anna Wąsacz, Patrycja Ziaja, Natalia Trzeciak, Wioletta Zając, Emilia Jaglińska, Ewelina Rosiek. Od lewej siedzą: Kinga Kasperkiewicz, Aleksandra Dyduła, Paulina Nędzka, Justyna Śmigla.

 

 

VIII miejsce Reprezentacji Dziewcząt Gimnazjum nr 46 
na VII Ogólnopolskiej Gimnazjadzie w Grach Zespołowych
 

         

          W dniu 12 czerwca 2011 roku Reprezentacja Dziewcząt Gimnazjum nr 46 wywalczyła VIII miejsce w Turnieju Finałowym Gimnazjady 2010/2011 w Radomiu. Naszą Szkołę reprezentowały: Aleksandra Stanecka, Dagmara Mrozowska, Olga Słota, Klaudia Migała, Julia Madej, Klaudia Smyrgała, Magdalena Szcześniewska, Justyna Cebula, Anna Zuch, Paulina Tkaczyk, Magdalena Siuda, Paulina Zalewska. Zespół prowadziła trenerka Magdalena Nowak. Gratulujemy udanego występu!!!

                                   DSCF4249

 


Srebrne dziewczyny

           

               Drużyna Szkoły Podstawowej nr 87 w składzie Ola Dyduła, Wiola Zając, Marysia Grabowska i Kinga Koperkiewicz ,pod wodzą trenera Ryszarda Misia wywalczyły srebrny medal na XVI Ogólnopolskim Turnieju Mikołajkowym Minisiatkówki Dziewcząt i Chłopców, który odbył się dniach 10 – 12.12.2010 roku. Gratulujemy!!!

                                                 P1020661

 


Brązowy medal Reprezentacji Chłopców ZSOS nr 2
na VII Ogólnopolskiej Gimnazjadzie w Radomiu


               W dniu 15 czerwca 2011 roku Reprezentacja Chłopców Gimnazjum nr 46 wywalczyła Brązowy medal na Turnieju Finałowym Gimnazjady 2010/2011 w Piłce Siatkowej, który odbył się w Radomiu. Brązowy medal wywalczyli: Wojtek Daniel, Jan Fornal, Kamil Żurek, Marcin Komenda, Karol Dudziński, Szymon Zięba, Krzysztof Walczak, Mateusz Jóźwik, Paweł Starzyk, Mateusz Stepniowski, Bartłomiej Pittner, Tomasz Fornal . Reprezentacje przygotował i prowadził Ryszard Pozłutko.

Gratulujemy wspaniałego wyniku!!!

                                          IMG 0320


 


 


 

 

 

Z ŻYCIA SZKOŁY...

 

sparta 

 

 

 

gimnastyczki

 

 

 

 

 

 

ODWIEDZILI NAS...

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj5
mod_vvisit_counterWczoraj22
mod_vvisit_counterTen tydzień234
mod_vvisit_counterTen miesiąc850
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc1113

Dzisiaj: Maj 23, 2015